Owen Wijndal wyceniony przez AZ Alkmaar

Owen Wijndal wyceniony przez AZ Alkmaar fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mike Verweij

AZ Alkmaar dokonał wyceny swojego defensora Owena Wijndala - informuje Mike Verweij. Obecnie zainteresowanie nim przejawia Ajax Amsterdam, a wcześniej chciała go też FC Barcelona.

Owen Wijndal to kapitan AZ Alkmaar, który jest związany z tym zespołem właściwie od początku swojej przygody z futbolem. Choć ma dopiero 22 lata, to i tak zapracował sobie na opaskę kapitana.

Jakiś czas temu zainteresowanie Wijndalem przejawiała między innymi FC Barcelona. W tym momencie temat ucichł, ale nie znaczy to wcale, że 22-latek nie zmieni barw latem.

Od jakiegoś czasu wyróżnia się na tle swoich kolegów, dlatego też coraz częściej mówi się, że wkrótce zmieni barwy. Być może nadchodzi odpowiedni moment, żeby spróbować czegoś nowego.

Okazuje się, że chce go u siebie Ajax Amsterdam. Niewykluczone, że w barwach lidera Eredivisie zastąpiłby Nicolása Tagliafico.

AZ Alkmaar jest świadom zainteresowania, jakie generuje ten zawodnik, dlatego też władze postanowiły go wycenić. Jeśli ktoś zechce go kupić, to musi wydać blisko dziesięć milionów euro.

Jedenastokrotny reprezentant Holandii rozegrał w tym sezonie 42 mecze, notując gola i 12 asyst.

Kontrakt ma ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy