Özil nie trzyma ciśnienia. Pomocnik Arsenalu niezadowolony ze zmiany [WIDEO]

Źródło: Goal.com

Mesut Özil nie tryskał radością po zejściu z boiska w drugiej połowie meczu między Arsenalem a Manchesterem City.

Niedzielny hit Premier League od początku nie układał się po myśli „Kanonierów”. Goście objęli prowadzenie już w 2. minucie, kiedy to do siatki trafił Kevin De Bruyne. Belg dołożył drugiego gola jeszcze przed przerwą, w międzyczasie bramkę zdobył też Raheem Sterling i „The Citizens” wygrali 3:0.

Özil został zmieniony w 59. minucie. Prowadzący tymczasowo londyńską ekipę Fredrik Ljungberg wprowadził w jego miejsce na murawę Emile’a Smitha Rowe’a. Nie spotkało się to ze zbyt dużym entuzjazmem ze strony 31-letniego ofensywnego pomocnika.

Mimo że jego drużyna przegrywała, Özil powoli opuszczał boisko, jakby nie wierzył w możliwość odwrócenia wyniku. Oczywiście nie spodobało się to kibicom Arsenalu. Chwilę później zawodnik wykopał rękawiczki, które trzymał w ręku i bez entuzjazmu podziękował za grę sztabowi.

- Zdjąłem Mesuta, ponieważ chciałem trochę więcej energii w zespole. To, jak zareagował, zależy od niego. Zajmiemy się z tym później - stwierdził wspomniany Ljungberg zapytany o zmianę Özila.

31-latek nie jest pierwszym piłkarzem „Kanonierów”, który w ostatnim czasie nie trzyma ciśnienia przy zmianie. Pod koniec października spektakularnym zejściem z boiska zasłynął Granit Xhaka.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xabi Alonso zaskoczy wszystkich?! Sensacyjna decyzja wisi w powietrzu Xabi Alonso zaskoczy wszystkich?! Sensacyjna decyzja wisi w powietrzu „Kot bijący się echem w zupełnej d*pie”. Artur Boruc odpowiada TVP Sport „Kot bijący się echem w zupełnej d*pie”. Artur Boruc odpowiada TVP Sport Nowy faworyt do zastąpienia Jürgena Kloppa w Liverpoolu?! Nowy faworyt do zastąpienia Jürgena Kloppa w Liverpoolu?! Xabi Alonso coraz bliżej nowego klubu?! Wyraźny lider Xabi Alonso coraz bliżej nowego klubu?! Wyraźny lider Wtedy Arkadiusz Milik wróci do reprezentacji Polski. Michał Probierz deklaruje Wtedy Arkadiusz Milik wróci do reprezentacji Polski. Michał Probierz deklaruje „Albo będziemy sku*wielami, albo dostaniemy wpie*dol”. Wojciech Szczęsny nie owijał w bawełnę „Albo będziemy sku*wielami, albo dostaniemy wpie*dol”. Wojciech Szczęsny nie owijał w bawełnę Szykuje się ciekawy powrót do Lecha Poznań?! „Jest ostatnio w gazie” Szykuje się ciekawy powrót do Lecha Poznań?! „Jest ostatnio w gazie”