Partey nie zagra dla Ghany

Partey nie zagra dla Ghany fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Pomocnik Arsenalu Thomas Partey doznał kontuzji uda, która wyklucza go ze zgrupowania kadry Ghany.

W niedzielny wieczór Arsenal mierzył się przed publicznością z Aston Villą. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem tych drugich w stosunku 0-3.

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. To powiedzenie idealnie pasuje do wczorajszej sytuacji „Kanonierów”. Mowa o sytuacji, która miała miejsce w przerwie.

Wtedy to na uraz uda poskarżył się Thomas Partey, dlatego też został zmieniony. Zastąpił go Hiszpan Dani Ceballos.

Do sprawy po meczu odniósł się menedżer Arsenalu Mikel Arteta.

- Musimy go poddać odpowiednim badaniom. Dojdzie do nich w poniedziałek lub wtorek. Zobaczymy, co one wykażą i wtedy będziemy mądrzejsi, kiedy ewentualnie wróci do treningów - przyznał.

Brytyjskie media donoszą, że kontuzja jest na tyle poważna, iż pomocnik nie będzie mógł wziąć udziału w najbliższym zgrupowaniu reprezentacji Ghany.

Kolejny mecz Arsenalu zaplanowano na 22 listopada. Wtedy to rywalem będzie Leeds United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Raiola: Haaland? Stać na niego tylko dziesięć klubów, w tym cztery z Premier League Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Marcin Bułka nie zagra przez kilka tygodni [OFICJALNIE] Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Prawnik rodziny Diego Maradony szokuje. „Jego zabójstwo zostało udowodnione” Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze Ponad 6500 ofiar organizacji mundialu w Katarze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy