Pato zaliczy wielki powrót do Serie A?!

Pato zaliczy wielki powrót do Serie A?! fot. Alexandre Pato I Instagram
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Alexandre Pato może wrócić do Serie A. Chcą go trzy Genoa, Spezia oraz Monza.

31-latek pozostaje bez klubu od sierpnia, po tym, jak rozstał się z FC Sao Paulo. Otrzymywał on w ostatnich tygodniach kilka ofert, jednak przyznał swego czasu, że interesuje go tylko liga włoska.

Teraz jego życzenia mogą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tak przynajmniej twierdzą media na Półwyspie Apenińskim, wedle których Pato znalazł się na radarze trzech podmiotów.

W grę mają wchodzić dwaj przedstawiciele Serie A: Spezia oraz Genoa oraz zespół z Serie B, a więc Monza.

Jeśli napastnik trafiłby do ostatniej z tych ekip, mógłby rywalizować o miejsce w składzie z obecnym królem strzelców Ekstraklasy, Christianem Gytkjærem.

Pato występował już w przeszłości we Włoszech. Miało to miejsce w latach 2007-2013, kiedy to przywdziewał trykot AC Milanu.

Wówczas to zanotował w szeregach tej ekipy 150 meczów. Strzelił w nich 63 bramki i zanotował 18 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy