Pato zaliczy wielki powrót do Serie A?!

Pato zaliczy wielki powrót do Serie A?! fot. Alexandre Pato I Instagram
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Gazetta dello Sport

Alexandre Pato może wrócić do Serie A. Chcą go trzy Genoa, Spezia oraz Monza.

31-latek pozostaje bez klubu od sierpnia, po tym, jak rozstał się z FC Sao Paulo. Otrzymywał on w ostatnich tygodniach kilka ofert, jednak przyznał swego czasu, że interesuje go tylko liga włoska.

Teraz jego życzenia mogą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tak przynajmniej twierdzą media na Półwyspie Apenińskim, wedle których Pato znalazł się na radarze trzech podmiotów.

W grę mają wchodzić dwaj przedstawiciele Serie A: Spezia oraz Genoa oraz zespół z Serie B, a więc Monza.

Jeśli napastnik trafiłby do ostatniej z tych ekip, mógłby rywalizować o miejsce w składzie z obecnym królem strzelców Ekstraklasy, Christianem Gytkjærem.

Pato występował już w przeszłości we Włoszech. Miało to miejsce w latach 2007-2013, kiedy to przywdziewał trykot AC Milanu.

Wówczas to zanotował w szeregach tej ekipy 150 meczów. Strzelił w nich 63 bramki i zanotował 18 asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy