Paweł Wszołek wróci do Legii Warszawa? Aleksandar Vuković komentuje

Paweł Wszołek wróci do Legii Warszawa? Aleksandar Vuković komentuje fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: #LegiaTalk [Twitter]

Trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković wziął udział w rozmowie z cyklu „#LegiaTalk” na Twitterze. Tam odniósł się między innymi do ewentualnego powrotu na Łazienkowską Pawła Wszołka.

Paweł Wszołek nie zdecydował się w czerwcu na kontynuowanie współpracy z Legią Warszawa i postanowił poszukać dla siebie nowego pracodawcy. Ostatecznie zgłosił się po niego Union Berlin.

Polak miał z tym transferem duże nadzieje, ale niestety nie zdołał przebić się nawet do kadry meczowej stołecznej ekipy. Wystąpił raptem w jednym meczu Pucharu Niemiec i wszystko wskazuje na to, że wkrótce opuści zespół.

Wszystko wskazuje na to, że umowa 29-latka wkrótce zostanie rozwiązana, a więc będzie miał on wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Niewykluczone, że będziemy świadkami ciekawego powrotu.

Skrzydłowy, który może grać też na wahadle, pojawił się ostatnio na meczu Legii Warszawa z Radomiakiem Radom (0-3), a fani zaczęli spekulować, czy nie jest to powiązane z jego powrotem na Łazienkowską. O komentarz poproszony został zatem trener Aleksandar Vuković, który wziął udział w rozmowie z cyklu „#LegiaTalk”, emitowanej na Twitterze.

- Pawła Wszołka bardzo cenię jako piłkarza, z którego zawsze chętnie w przeszłości naprawdę chętnie korzystałem. Dał mi zresztą bardzo dużo i był to zawodnik, który zawsze miał u mnie wysokie notowania. Taka jest moja odpowiedź na to, co myślę o człowieku, który mógłby do nas zimą ewentualnie trafić - przyznał.

Serb przyznał, że liczy, iż zimą do drużyny mistrzów Polski dołączą Polacy.

- Wzmocnienia są potrzebne, bo brakuje nam jakości. Trzeba postawić na ludzi, którzy będą w stanie sprostać wyzwaniu i grać na miarę wymagać. Chciałbym, aby do zespołu dołączyło kilku Polaków, ale czy to się uda, to czas pokaże - zakończył.

Legia Warszawa zakończyła 2021 roku na siedemnastym miejscu. Do bezpiecznej lokaty brakuje jej trzy punkty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy