Pazdan miał TRZY oferty. Odrzucił wszystkie!

Pazdan miał TRZY oferty. Odrzucił wszystkie!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Iza Koprowiak (Twitter)

Michał Pazdan w najbliższym czasie raczej nie odejdzie z Legii Warszawa.

Wydawało się, że 31-letni obrońca tym razem na pewno opuści Legię Warszawa. Miał on oferty z kilku tureckich klubów.

Tymczasem, jak poinformowała Iza Koprowiak z „Przeglądu Sportowego”, Polak odrzucił propozycje Akhisarsporu oraz Erzurumsporu. Natomiast Malatyaspor sam wycofał się z negocjacji, gdyż Pazdan zbyt długo zwlekał z decyzją. 

W związku z tym, jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, 35-krotny reprezentant Polski w poniedziałek wyruszy wraz z resztą kadry „Wojskowych” na obóz przygotowawczy do portugalskiej Tróii. 

Przypomnijmy, że umowa wychowanka Hutnika Kraków wygasa po zakończeniu obecnego sezonu. Dotychczas w koszulce Legii rozegrał on 122 spotkania i trzykrotnie świętował mistrzostwo Polski. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy