Petteri Forsell podpisał kontrakt z nową drużyną [OFICJALNIE]

Petteri Forsell podpisał kontrakt z nową drużyną [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Inter Turku

Petteri Forsell będzie kontynuował karierę w Interze Turku.

30-letni fiński ofensywny pomocnik dołączył do rodzimego klubu na zasadzie wolnego transferu po tym, jak rozstał się ze Stalą Mielec. Wszystko wskazuje na to, że z Interem związał się na razie umową do końca 2021 roku. Nowej drużynie będzie mógł pomóc w zasadzie od razu, ponieważ jak przyznał, pozostawał w treningu.

Forsell reprezentował barwy Stali przez ostatni sezon. W tym czasie rozegrał 26 meczów w Ekstraklasie, notując trafienie i asystę. Dwa ostatnie podania zaliczył również w Pucharze Polski.

Ekipa z Mielca nie była jego pierwszym klubem z Polski. Przed laty Forsell reprezentował barwy Miedzi Legnica, a przed dołączeniem do Stali występował jeszcze w Koronie Kielce. W sumie rozegrał 77 spotkań w Ekstraklasie.

Inter zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli najwyższego fińskiego szczebla (gra się tam systemem wiosna-jesień). Do pierwszego HJK traci 12 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy