Piłkarz Legii Warszawa nie zagra w meczu z Zagłębiem Lubin

2024-05-23 13:20:38; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Piłkarz Legii Warszawa nie zagra w meczu z Zagłębiem Lubin Fot. FotoPyK
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk Źródło: Legia.net

Jurgen Çelhaka z powodu kontuzji nie wystąpi w ostatnim meczu sezonu przeciwko Zagłębiu Lubin - informuje portal Legia.net.

Zajmująca trzecie miejsce w Ekstraklasie warszawska Legia w ostatnim meczu sezonu, w najbliższą sobotę (25 maja), podejmie na Łazienkowskiej ósme w tabeli Zagłębie Lubin. Do dyspozycji trenera Gonçalo Feio nie będzie jednak dostępny Jurgen Çelhaka, który w 57. minucie meczu z Wartą Poznań, w minionej kolejce, musiał zejść z murawy z powodu urazu mięśniowego.

Pomimo walki i chęci Albańczyka do szybkiego powrotu, nie zdoła on wrócić do gry przed zakończeniem sezonu. Zamiast tego, przed meczem z Zagłębiem, kibice będą mogli ujrzeć go na trybunie rodzinnej - informuje portal o stołecznym klubie.

Pomocnik w bieżącej kampanii pełnił funkcję rezerwowego, łącznie meldując się na boisku w 29 spotkaniach, w których uzbierał 1470 minut, nie mając przy tym bezpośredniego udziału przy golach „Legionistów”.

Dla byłego jedenastokrotnego reprezentanta Albanii U-21 jest to trzeci sezon przy Łazienkowskiej, odkąd latem 2021 roku trafił na nią z ojczystej FK Tirany za 250 tysięcy euro.

Dzięki ostatniemu zwycięstwu nad Wartą (1:0) oraz remisowi Lecha z Widzewem (1:1) „Wojskowi” pewni są udziału w eliminacjach do Ligi Konferencji i po meczu z „Miedziowymi” odbiorą brązowe medale Ekstraklasy.