Pirlo skreśla następnych zawodników. Już siedmiu wytypowanych do opuszczenia Juventusu!

Pirlo skreśla następnych zawodników. Już siedmiu wytypowanych do opuszczenia Juventusu! fot. Juventus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tuttosport

Juventus zamierza w najbliższym czasie zakończyć współpracę z siedmioma zawodnikami, którzy nie widnieją w planach Andrei Pirlo na nadchodzący sezon - uważa „Tuttosport”.

Zespół z Turynu zamierza po przedwczesnym zakończeniu współpracy z Maurizio Sarrim gruntownie przebudować kadrę pierwszej drużyny.

W mediach pojawiły się już informacje sugerujące, że Andrea Pirlo nie widzi w prowadzonym przez siebie zespole miejsca dla Samiego Khediry, Douglasa Costy i Gonzalo Higuaína.

Teraz dziennikarze „Tuttosport” dołączyli do wspomnianych piłkarzy kolejne cztery nazwiska, które miały otrzymać „zielone światło” na opuszczenie „Starej Damy” przed rozpoczęciem kolejnych rozgrywek.

Tymi zawodnikami są Blaise Matuidi, Mattia De Sciglio, Alex Sandro oraz Daniele Rugani.

Pierwszy z wymienionych zawodników ma już wkrótce przejść nawet testy medyczne przed sfinalizowaniem swojej przeprowadzki do Interu Miami. Z kolei pozostali byli już wcześniej wymieniani w kontekście rozstania z mistrzem Włoch na rzecz przenosin do Hiszpanii lub Anglii.

Wspomniane źródło dodaje jednocześnie, że zmiana na stanowisku trenera nie wpłynęła w żadnym stopniu na chęć nawiązania przez zespół z Turynu współpracy z Arkadiuszem Milikiem. Ponadto do listy piłkarzy przymierzany do zasilenia Juventusu dołączył Mattéo Guendouzi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Hitowa wymiana z udziałem Cristiano Ronaldo?! Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy