Pirlo skreśla następnych zawodników. Już siedmiu wytypowanych do opuszczenia Juventusu!

Pirlo skreśla następnych zawodników. Już siedmiu wytypowanych do opuszczenia Juventusu! fot. Juventus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tuttosport

Juventus zamierza w najbliższym czasie zakończyć współpracę z siedmioma zawodnikami, którzy nie widnieją w planach Andrei Pirlo na nadchodzący sezon - uważa „Tuttosport”.

Zespół z Turynu zamierza po przedwczesnym zakończeniu współpracy z Maurizio Sarrim gruntownie przebudować kadrę pierwszej drużyny.

W mediach pojawiły się już informacje sugerujące, że Andrea Pirlo nie widzi w prowadzonym przez siebie zespole miejsca dla Samiego Khediry, Douglasa Costy i Gonzalo Higuaína.

Teraz dziennikarze „Tuttosport” dołączyli do wspomnianych piłkarzy kolejne cztery nazwiska, które miały otrzymać „zielone światło” na opuszczenie „Starej Damy” przed rozpoczęciem kolejnych rozgrywek.

Tymi zawodnikami są Blaise Matuidi, Mattia De Sciglio, Alex Sandro oraz Daniele Rugani.

Pierwszy z wymienionych zawodników ma już wkrótce przejść nawet testy medyczne przed sfinalizowaniem swojej przeprowadzki do Interu Miami. Z kolei pozostali byli już wcześniej wymieniani w kontekście rozstania z mistrzem Włoch na rzecz przenosin do Hiszpanii lub Anglii.

Wspomniane źródło dodaje jednocześnie, że zmiana na stanowisku trenera nie wpłynęła w żadnym stopniu na chęć nawiązania przez zespół z Turynu współpracy z Arkadiuszem Milikiem. Ponadto do listy piłkarzy przymierzany do zasilenia Juventusu dołączył Mattéo Guendouzi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafael Leão musi zapłacić Sportingowi 16,5 miliona euro za rozwiązanie umowy Rafael Leão musi zapłacić Sportingowi 16,5 miliona euro za rozwiązanie umowy 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy