Pirlo wróci do Juventusu?!

Pirlo wróci do Juventusu?!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttosport

Andrea Pirlo może zostać ambasadorem Juventusu.

Po dziesięciu latach spędzonych w Milanie, w 2011 roku pomocnik przeniósł się do drużyny „Starej Damy”, gdzie jego kariera rozbłysła na nowo. Po czterech bogatych w sukcesy sezonach przeprowadził się do New York City FC, ale okazuje się, że Włoch wciąż pamięta o „Juve” i rozważa powrót do Turynu. Choć co prawda nie jako zawodnik.

„Tuttosport” informuje na okładce swojego niedzielnego wydania, że legendarny „regista” miałby pełnić po zawieszeniu butów na kołku funkcję ambasadora klubu. „Bianconeri” zdają sobie sprawę, że piłkarz jest rozpoznawalny i dobrze kojarzony na całym świecie, a sam Pirlo jest wdzięczny turyńczykom za otrzymaną szansę. Strony nie zerwały ze sobą kontaktu po rozstaniu i nie miałyby większych problemów z osiągnięciem porozumienia.

37-latek nie zdecydował jeszcze, kiedy zakończy swoją karierę. Jego kontrakt z nowojorczykami wygasa wraz z końcem grudnia tego roku. Jeśli nie zdecyduje się na jego przedłużenie, będzie czekała na niego umowa ponownej współpracy z Juventusem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy