Podsłuchany transfer Manchesteru United. 60 milionów euro!

Podsłuchany transfer Manchesteru United. 60 milionów euro!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Il Messaggero

Claudio Lotito przyznał rzekomo, że transfer Felipe Andersona został już uzgodniony.

"Il Messaggero" donosi, że dziennikarze podsłuchali prywatną rozmowę prezydenta Lazio, która miała miejsce podczas meczu Salernitany z Crotone w Serie B. Włoch jest współwłaścicielem pierwszego z wymienionych zespołów i ponoć pochwalił się kolegom, że z tytułu sprzedaży Brazylijczyka otrzyma ogromne pieniądze.

- Sprowadziłem go za osiem milionów, a teraz oddam go za 60 milionów - powiedział podobno Lotito.

- W przyszłym sezonie zagra w Manchesterze United - dodał ponoć.

Nie wiadomo, ile prawdy jest w tych informacjach. Wątpliwość rodzi fakt, że wcześniej mówiło się o kwocie niższej o 10 milionów euro. Tyle przynajmniej miały oferować "Czerwone Diabły".

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy