Podsłuchany transfer Manchesteru United. 60 milionów euro!

Podsłuchany transfer Manchesteru United. 60 milionów euro!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Il Messaggero

Claudio Lotito przyznał rzekomo, że transfer Felipe Andersona został już uzgodniony.

"Il Messaggero" donosi, że dziennikarze podsłuchali prywatną rozmowę prezydenta Lazio, która miała miejsce podczas meczu Salernitany z Crotone w Serie B. Włoch jest współwłaścicielem pierwszego z wymienionych zespołów i ponoć pochwalił się kolegom, że z tytułu sprzedaży Brazylijczyka otrzyma ogromne pieniądze.

- Sprowadziłem go za osiem milionów, a teraz oddam go za 60 milionów - powiedział podobno Lotito.

- W przyszłym sezonie zagra w Manchesterze United - dodał ponoć.

Nie wiadomo, ile prawdy jest w tych informacjach. Wątpliwość rodzi fakt, że wcześniej mówiło się o kwocie niższej o 10 milionów euro. Tyle przynajmniej miały oferować "Czerwone Diabły".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy