Pogoń Szczecin gra w eliminacjach Ligi Konferencji Europy: Składy na mecz z NK Osijek

Pogoń Szczecin gra w eliminacjach Ligi Konferencji Europy: Składy na mecz z NK Osijek
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Pogoń Szczecin | NK Osijek

Już niebawem wybrzmi pierwszy gwizdek arbitra w meczu II rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy, w którym zmierzą się Pogoń Szczecin i NK Osijek. Poznaliśmy oficjalne składy obu drużyn na to spotkanie.

Przy okazji tego pojedynku trener przyjezdnych - Nenad Bjelica - powróci do Polski. Chorwat pracował niegdyś w Lechu Poznań.

Bjelica wystawi do gry piłkarzy, których możemy kojarzyć z boisk polskiej Ekstraklasy. Mowa o Damianie Boharze i Mato Milošu.

W zespole Pogoni zobaczymy natomiast między innymi Sebastiana Kowalczyka, Kacpra Kozłowskiego i Rafała Kurzawę.

Początek meczu o godzinie 21:00. Transmisję spotkania będzie można obejrzeć w TVP 2, TVP Sport, a także w serwisie Sport.tvp.pl.

Składy na Pogoń Szczecin - NK Osijek:

Pogoń: Stipica, Bartkowski, Triantafyllopoulos, Zech, Mata, Dąbrowski, Kowalczyk, Kozłowski, Gorgon, Kurzawa, Zahovič.

NK Osijek: Ivušić, Lončar, Škorić, Czeberko, Jurčević, Jugović, Žaper, Kleinheisler, Miloš, Miérez, Bohar.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy