Pogoń Szczecin z drugim letnim transferem [OFICJALNIE]

Pogoń Szczecin z drugim letnim transferem [OFICJALNIE] fot. Pogoń Szczecin
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Pogoń Szczecin

Léo Borges już na pewno będzie reprezentował barwy Pogoni Szczecin.

21-letni Léo Borges wcześniej sam potwierdził swój transfer, wpisując Pogoń Szczecin w opisie swojego konta na Instagramie. Teraz doczekaliśmy się transferowego komunikatu ze strony „Portowców”. Brazylijczyk przeniósł się do Polski na zasadzie transferu definitywnego z Internacionalu, podpisując umowę ważną do 30 czerwca 2025 roku.

Lewy obrońca jest wychowankiem Internacionalu. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w rezerwach FC Porto. W 19 meczach drugiej ligi portugalskiej zanotował trzy asysty.

Wcześniej w koszulce Internacionalu Borges zaliczył sześć występów w brazylijskiej ekstraklasie i jeden w Copa Libertadores.

- Léo to wciąż bardzo młody zawodnik, ale już teraz z solidnym bagażem doświadczeń i przetarciem w Europie. Oceniamy, że ma bardzo duży potencjał, a już dziś podniesie poziom rywalizacji na lewej stronie. Jest silnym i dynamicznym zawodnikiem, pasującym do naszego stylu - powiedział szef pionu sportowego Pogoni Dariusz Adamczuk.

Borges będzie grał w Pogoni z numerem 4 na koszulce.

Jest to drugi letni transfer szczecinian po wypożyczeniu Pontusa Almqvista z FK Rostów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy