Potencjalny następca De Gei opuści United? Obserwują go największe kluby!

Potencjalny następca De Gei opuści United? Obserwują go największe kluby!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN

Manchester United już od dłuższego czasu prowadzi rozmowy z Davidem De Geą w kwestii przedłużenia z nim kontraktu i jednocześnie musi się skupić na zatrzymaniu w zespole jego przyszłego konkurenta lub następcy.

Według informacji przekazanych przez ESPN, wysłannicy między innymi Juventusu i Bayernu Monachium uważnie przyglądają się poczynaniom Deana Hendersona.

Wychowanek „Czerwonych Diabłów” został wypożyczony przed startem obecnego sezonu do Sheffield United i zbiera bardzo dobre recenzje za swoje występy na zapleczu Premier League.

Drużyna z Bramall Lane za sprawą świetnej postawy młodzieżowego reprezentanta Anglii plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli Championship i traci zaledwie trzy punkty do prowadzącego Norwich City oraz znajdującego się na drugiej pozycji Leeds United.

21-letni bramkarz w dotychczas 30 rozegranych meczach na drugim poziomie rozgrywkowym w kraju zanotował dziesięć czystych kont.

Dean Henderson dał się poznać szerszemu gronu kibiców już w minionym sezonie, kiedy to na podobnych warunkach występował w Shrewsbury Town. Wówczas w 48 występach aż 19 razy schodził z boiska niepokonany. Niestety nie znakomita dyspozycja nie przełożyła się na wywalczenie awansu przez klub, który w finale baraży w League One musiał uznać wyższość Rotherhamu.

Wychowanek Manchesteru United nie zaliczył jeszcze debiutu w barwach pierwszej drużyny, ale już teraz władze ekipy z Old Trafford wyraziły chęć do przedłużenia z nim współpracy. Dotychczasowa umowa młodego Anglika z „Czerwonymi Diabłami” obowiązuje do końca czerwca 2020 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy