POTWIERDZONE: Andrea Belotti nie odejdzie zimą z Torino

POTWIERDZONE: Andrea Belotti nie odejdzie zimą z Torino fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TUTTOmercatoWEB.com

Andrea Belotti nie opuści przedwcześnie szeregów Torino.

Środkowy napastnik nie wyraził do tej pory zainteresowania nawiązaniem dłuższej współpracy z Torino, o czym otwarcie poinformował prezydent Urbano Cairo przed paroma tygodniami i nic nie wskazuje na to, aby ta sytuacja miała ulec zmianie w dalszej części trwających rozgrywek.

W związku z tym w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje odnoszące się do ewentualnego wystawienia 27-latka na sprzedaż w trakcie zimowego okna transferowego, bo tylko wtedy „Byki” mogłyby jeszcze cokolwiek zarobić na odejściu swojej gwiazdy.

A ta była w ostatnim czasie łączona w tym wypadku z przeprowadzką do Milanu, z którym drużyna z Turynu zmierzy się w nadchodzącej kolejce Serie A (26 października o godzinie 20:45).

Z tego też powodu o nastawienie oraz przyszłość Andrei Belottiego został zapytany trener Ivan Jurić, który kategorycznie wykluczył rozstanie z napastnikiem w trakcie obecnego sezonu.

- Andrea dobrze wszedł w mecze z Napoli i Genoą. Jego powrót do zdrowia następuje stopniowo i musimy być ostrożni. Miał długą przerwę, ale wszystko wydaje się być w porządku. Jego kontrakt? W styczniu na pewno nie odejdzie, a potem zobaczymy, co się stanie po zakończeniu sezonu. Teraz nie ma sensu na ten temat spekulować. Mam nadzieję, że będzie miał wspaniałe rozgrywki, a potem spojrzymy sobie w oczy i wybierze swoją przyszłość - przyznał chorwacki szkoleniowiec.

Mistrz Europy wystąpił w pięciu meczach w trwającym sezonie i zdobył w nich jedną bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski Michał Probierz pominie gwiazdę? Ten napastnik ma nie otrzymać powołania na marcowe mecze reprezentacji Polski To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy