POTWIERDZONE: Bonucci chce odejść z Milanu!

POTWIERDZONE: Bonucci chce odejść z Milanu!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Leonardo Bonucci już po roku zamierza opuścić AC Milan.

„Rossoneri” przygotowują się do nowego sezonu, ale coraz więcej wskazuje na to, że będą musieli sobie radzić bez swojego kapitana. W ostatnich dniach zawodnik jest coraz częściej łączony z odejściem, a jego usługami interesuje się Manchester United. Najnowsze doniesienia włoskich mediów sugerują również, że poważnie rozpatrywany jest również temat powrotu stopera do Juventusu.

O sytuację defensora został zapytany trener Gennaro Gattuso. Szkoleniowiec nie ukrywa, że chciałby pozostania Włocha na San Siro, ale wyraźnie zasugerował, że piłkarz wolałby zmienić otoczenie.

- Bonucci chce odejść? Rozmawiałem z nim o tym, w takich sprawach należy być szczerym i wykładać sprawy takimi, jakimi są - powiedział legendarny defensywny pomocnik w rozmowie z dziennikarzami.

- Mieliśmy spotkanie z Leo, ale nie odpowiadam za decyzje klubu, więc musi jeszcze porozmawiać z dyrektorami. Dopóki nie opuści mojej szatni, chcę widzieć takiego Bonucciego, jakiego widziałem w ciągu ostatnich 12 dni - profesjonalnego Bonucciego, on zawsze jest pierwszy, żeby zmotywować drużynę, zachowuje się jak wspaniały kapitan.

- Później wszystko będzie zależeć od Leo i od decyzji klubu, ale mam nadzieję, że Bonucci z nami zostanie. To zawodnik z wielką mentalnością i talentem. Myślę, że jeśli piłkarz deklaruje chęć odejścia, trener musi zrobić wszystko, by przekonać go do pozostania.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy