POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza

POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Prezes Zagłębia Lubin, Artur Jankowski, wypowiedział się na łamach „Przeglądu Sportowego” na temat zbliżającego się wielkimi krokami transferu Bartosza Slisza do Legii Warszawa.

Informacje o możliwych przenosinach 20-letniego defensywnego pomocnika z ekipy „Miedziowych” do wicemistrza Polski pojawiły się kilka godzin temu. Sprawa jest w zasadzie przesądzona.

- Czekam na końcowy dokument. Nie musimy go podpisywać, bo on jest jednostronny. (…) Wskażemy numer rachunku bankowego, na który Legia musi przelać kwotę półtora miliona euro netto plus VAT i w momencie dokonania przelewu Bartosz stanie się jej piłkarzem, oczywiście klub musi jeszcze dopełnić formalności kontraktowych z samym zawodnikiem i w PZPN. Wydaliśmy już zgodę na testy medyczne - powiedział Jankowski na łamach „Przeglądu Sportowego” (cała rozmowa TUTAJ).

Transfer za wymienioną wyżej kwotę oznacza, że Slisz stanie się najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Sport.pl testy medyczne młodzieżowego reprezentanta Polski odbędą się w czwartek.

Bilans Slisza z tego sezonu Ekstraklasy to 21 występów, dwie bramki i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy