POTWIERDZONE: Milan ma nowego obrońcę
2018-05-27 18:01:37; Aktualizacja: 7 lat temu
Ivan Strinić potwierdził, że od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Milanu.
- Rozgrywki się skończyły, więc mogę powiedzieć, że nie będęjuż reprezentował barw Sampdorii. Podpisałem trzyletni kontrakt zMilanem. „Rossoneri” chcieli mnie już wtedy, gdy występowałemw Napoli - powiedział 30-letni lewy obrońca. Dodajmy, że wszystkowskazuje na to, iż jego transfer zostanie potwierdzony przez Milandopiero po Mistrzostwach Świata.
Strinić trafił doSampdorii z Napoli w zeszłym roku. Od tamtej pory rozegrał 17spotkań w Serie A, w których zanotował dwie asysty. Trzeba jednakpodkreślić, że wiosną opuścił sporo kolejek z powodu problemówz bakteriami. Jak przyznał piłkarz, stracił on cztery kilogramy,ale obecnie czuje się już dużo lepiej.
Wcześniej Strinićwystępował w rezerwach Le Mans, Hrvatskim Dragovoljac, HajdukuSplit, Dnipro oraz wspomnianym Napoli.
30-latek znalazł sięw 24-osobowej (niemal ostatecznej) kadrze Chorwacji na rozpoczynającysię w czerwcu mundial. Do tej pory defensor zanotował w rodzimychbarwach 42 występy.
Strinić przejdzie do Milanu na zasadziewolnego transferu po wygaśnięciu jego umowy z Sampdorią.



![Myślał o Realu Madryt, teraz przedłużył kontrakt [OFICJALNIE]](img/photos/91373/170x113/ruben-neves.jpg)

![Król strzelców wylądował w Ekstraklasie [OFICJALNIE]](img/photos/115369/170x113/mihael-mlinaric.jpg)
![Legia Warszawa walczy o awans w UEFA Youth League. Składy na mecz z Ajaksem Amsterdam [OFICJALNIE]](img/photos/102366/170x113/legia-kibice.jpg)


![Sandro Kulenović z pierwszym golem w nowym klubie. Trafił przeciwko gigantowi [WIDEO]](img/photos/115397/90x60/sandro-kulenovic.jpg)














