Potwierdzone: Napastnik z Hondurasu blisko Barcelony

Potwierdzone: Napastnik z Hondurasu blisko Barcelony
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS I Goal.com

Anthony Rubén Lozano Colón, znany jako Choco Lozano, zdradził, że jest bliski przenosin do Barcelony.

24-letni napastnik rodem z Hondurasu spędził ostatnie dwa sezony w Tenerife, dokąd został wypożyczony z Olimpii Tegucigalpa. W tym czasie strzelił on 19 bramek w 63 spotkaniach drugiej ligi hiszpańskiej. O tym, że 23-krotny reprezentant swojego kraju może trafić do Barcelony spekuluje się od dłuższego czasu. W grę ma wejść 1,3 miliona euro.


- To prawda - Barcelona jest klubem, który wykazał największe zainteresowanie. Negocjacje są obecnie otwarte, a ja sam jestem bardzo otwarty na tę opcję.

- Rozmawiałem już z przedstawicielami „Dumy Katalonii”. Teraz muszę poczekać na to, co przyniosą rozmowy między klubami - powiedział wprost 24-latek.


Mierzący 183 centymetry wzrostu napastnik, który w przeszłości reprezentował barwy m.in. Valencii, w Katalonii będzie występował prawdopodobnie w zespole rezerw. Ten w minionym sezonie wywalczył awans do Segunda División. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Ekstraklasa: Legia zwycięska w polskim klasyku. Koszmarny błąd van der Harta [WIDEO] Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Inter się zabezpiecza. Antywłoska klauzula przy sprzedaży Icardiego Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! Liga Mistrzów: Od ćwierćfinału do finału w dziesięć dni?! N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy