POTWIERDZONE: Poważna kontuzja obrońcy Milanu

POTWIERDZONE: Poważna kontuzja obrońcy Milanu fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport

Sztab szkoleniowy Milanu nie będzie mógł w najbliższym czasie korzystać z usług Mattii Caldary.

Środkowy obrońca stał się kartą przetargową Juventusu w trakcie letniego okienka transferowego i w ramach wymiany za Leonardo Bonucciego powędrował na początku sierpnia do Mediolanu.

Przedstawiciele „Rossonerich” dużo sobie obiecywali po sprowadzeniu środkowego obrońcy. Ten na razie nie spełnia jednak pokładanych w nim nadziei i wiele na to wskazuje, że w nadchodzącym czasie nie pomoże swojemu zespołowi.

- Stracimy Caldarę na kilka miesięcy. Ma problemy z więzadłem. To dla tego chłopaka przeklęty sezon. Na pewno jest bardzo rozczarowany - powiedział Gennaro Gattuso, szkoleniowiec Milanu.

24-letni zawodnik wystąpił w trwających rozgrywkach tylko w meczu przeciwko F91 Dudelange (1:0) w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy