POTWIERDZONE: Poważna kontuzja obrońcy Milanu

POTWIERDZONE: Poważna kontuzja obrońcy Milanu fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sport

Sztab szkoleniowy Milanu nie będzie mógł w najbliższym czasie korzystać z usług Mattii Caldary.

Środkowy obrońca stał się kartą przetargową Juventusu w trakcie letniego okienka transferowego i w ramach wymiany za Leonardo Bonucciego powędrował na początku sierpnia do Mediolanu.

Przedstawiciele „Rossonerich” dużo sobie obiecywali po sprowadzeniu środkowego obrońcy. Ten na razie nie spełnia jednak pokładanych w nim nadziei i wiele na to wskazuje, że w nadchodzącym czasie nie pomoże swojemu zespołowi.

- Stracimy Caldarę na kilka miesięcy. Ma problemy z więzadłem. To dla tego chłopaka przeklęty sezon. Na pewno jest bardzo rozczarowany - powiedział Gennaro Gattuso, szkoleniowiec Milanu.

24-letni zawodnik wystąpił w trwających rozgrywkach tylko w meczu przeciwko F91 Dudelange (1:0) w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy