POTWIERDZONE: Wiadomo, ile może pauzować Bartłomiej Drągowski

POTWIERDZONE: Wiadomo, ile może pauzować Bartłomiej Drągowski
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Szczegółowe badania nie wykazały złamania żadnej kości u Bartłomieja Drągowskiego - poinformował lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski na łamach Sport.pl.

Pechowym meczem dla Bartłomieja Drągowskiego okazało się niedzielne starcie w Serie A z Hellasem Verona. Bramkarz Spezii ucierpiał w pojedynku z Kevinem Lasagną po tym, jak wybiegł z pola karnego. Kontuzja wyglądała bardzo groźnie i początkowo nie można było wykluczyć, że doszło do złamania.

O tym, iż jednak nie stało się najgorsze, szybko poinformował Sebastian Staszewski z Interia.pl. Teraz na łamach Sport.pl potwierdził to lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski. Oficjalna diagnoza brzmi: zwichnięcie stawu skokowego.

- Ale to niekoniecznie musi być dobra informacja. Uszkodzone zostały więzadła. To ciężka kontuzja - powiedział Jaroszewski, który przyznał również, że przerwa od treningów Drągowskiego powinna wynieść od miesiąca do trzech.

W najlepszym wypadku 25-latek nie opuści żadnego meczu Spezii i będzie gotowy na jej pierwsze spotkanie po Mistrzostwach Świata. 4 stycznia włoski zespół zmierzy się z Atalantą. W gorszym - może być w stanie zagrać w połowie lutego.

Kontuzja Drągowskiego wyeliminowała go z udziału w mundialu. Czesław Michniewicz już w niedzielę zareagował na to, co się stało, informując, że jego miejsce w 26-osobowej kadrze zajmie Kamil Grabara.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy