Poważna kontuzja Daniego Abalo

Poważna kontuzja Daniego Abalo
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Dani Abalo na dłuższy czas wypada z kadry Korony Kielce.

Prawoskrzydłowy w początkowej fazie ligowego spotkania przeciwko Zagłębiu Lubin (0:1) starł się z Jakubem Tosikiem i w tak niefortunny sposób upadł na murawę, że złamał prawy obojczyk.

29-letni zawodnik przeszedł już operację i według wstępnych rokowań wróci do normalnych treningów z pierwszym zespołem najwcześniej za dwa miesiące.

Abalo reprezentuje barwy Korony od września ubiegłego roku. Od tego czasu rozegrał łącznie 22 mecze dla ekipy z Kielc, w których strzelił jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

Były piłkarz Celty, Łudogorca, Sivassporu czy Deportivo Alavés po zakończeniu minionych rozgrywek znalazł się na liście transferowej klubu z województwa świętokrzyskiego, ale w trakcie letnich przygotowań przekonał do siebie sztab szkoleniowy i miał zostać w drużynie na rozpoczęty już sezon.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy