Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE]

Premier League: Dobre wieści w sprawie Raúla Jiméneza. Nowy komunikat [OFICJALNIE] fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers opublikowało nowy komunikat w sprawie stanu zdrowia Raúla Jiméneza z wypowiedzią klubowego lekarza Matta Perry'ego.

Meksykanin powoli dochodzi do siebie po kontuzji, której doznał w meczu z Arsenalem. Wtedy to w piątej spotkania meczu zderzył się głowami z Davidem Luizem.

Brazylijczyk wyszedł z tej sytuacji bez większego uszczerbku na zdrowiu, natomiast Jiménez stracił przytomność i został przetransportowany do szpitala. Tam okazało się, że doszło w jego przypadku do złamania kości czaszki. Zawodnik przeszedł natychmiast operację.

Teraz do całej sprawy postanowił odnieść się lekarz Wolverhampton, Matt Perry. Rzucił on na sprawę nowe światło.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z ostatnich doniesień. Zawodnik robi postępy. Myślę, że wszystko zmierza ku dobremu i na początku przyszłego tygodnia Jiménez powinien być gotów, by opuścić szpital - przyznał.

- Wszystkie tego typu urazy to złożone sytuacje i ciężko w tej chwili mówić o konkretnych terminach. Śmiało mogę powiedzieć, że potrzebuje on teraz przestrzeni, spokoju i odpoczynku - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy