Premier League znowu przekłada. Tym razem trzy mecze [OFICJALNIE]

Premier League znowu przekłada. Tym razem trzy mecze [OFICJALNIE] fot. rafapress / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Premier League

Władze Premier League poinformowały o przełożeniu trzech meczów ósmej kolejki rozgrywek.

Kluby z Premier League pauzowały już w siódmej kolejce. Wszystko z powodu śmierci królowej Elżbiety II. W nadchodzący weekend władze ligi zdecydowały się przełożyć trzy mecze, w tym hitowe starcie pomiędzy Chelsea a Liverpoolem. Powodem są wydarzenia związane z pogrzebem królowej. Ten zaplanowano na poniedziałek.

Przełożone mecze:

Brighton & Hove Albion – Crystal Palace;
Manchester United – Leeds United;
Chelsea – Liverpool.

Ponadto zmieniły się godziny rozpoczęcia dwóch innych spotkań. Terminarz prezentuje się następująco:

Piątek 16 września
20:00 Aston Villa – Southampton;
20:00 Nottingham Forest – Fulham.

Sobota 17 września
12:30 Wolverhampton Wanderers – Manchester City;
15:00 Newcastle United – Bournemouth;
17:30 Tottenham – Leicester City.

Niedziela 18 września
12:00 Brentford – Arsenal;
14:15 Everton – West Ham.

Wcześniej Arsenal poinformował o przełożeniu czwartkowego meczu Ligi Europy z PSV Eindhoven. Środowe spotkanie Chelsea z Red Bull Salzburg w Lidze Mistrzów odbędzie się zgodnie z planem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy