Prezes Eintrachtu: Rode zostaje we Frankfurcie do 2014 roku

Prezes Eintrachtu: Rode zostaje we Frankfurcie do 2014 roku
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Goal.com

Wyróżniający się w rozgrywkach Bundesligi gracz Eintrachtu Frankfurt, Sebastian Rode, znajduje się w sferze zainteresowań Bayernu Monachium. Wszystko wskazuje na to, że pomocnik latem nie odejdzie ze swojego klubu.

Kontrakt 22-letniego pomocnika z Eintrachtem jest ważny do czerwca 2014 roku. W jednym z wywiadów prezes klubu z Frankfurtu, Heribert Bruchhagen, stwierdził, że Eintracht nie zamierza sprzedawać swojego zawodnika. Co więcej, ludzie związani z zespołem twierdzą, że Rode wypełni swój kontrakt z klubem.

W zeszłym miesiącu prezes Eintrachtu powiedział, że Rode chce przejść do klubu z Monachium, ponieważ władze Bayernu są w stanie zaoferować mu dużo wyższe zarobki niż ma to miejsce w klubie z Frankfurtu.

Bruchhagen uważa, że Rode jest dla jego zespołu piłkarzem niezastąpionym, dlatego sądzi, że lepszym rozwiązaniem będzie zatrzymanie go w klubie do końca trwania jego kontraktu aniżeli sprzedanie go do Bayernu Monachium.

– Zostanie z nami do 2014 roku. Wciąż mamy nadzieję, że może nawet dłużej - powiedział Bruchhagen.

W obecnym sezonie Sebastian Rode wystąpił w 32 spotkaniach Eintrachtu w lidze niemieckiej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy