Prezydent klubu potwierdza: Legia najprawdopodobniej będzie jego nowym zespołem!

Prezydent klubu potwierdza: Legia najprawdopodobniej będzie jego nowym zespołem!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: 24sata

Domagoj Antolić wkrótce może zostać przedstawiony jako piłkarz Legii.

Od kilkunastu dni spekulowano, że 27-latek znajduje się w zimowych planach mistrza Polski. O transfer środkowego pomocnika Dinama Zagrzeb zaczął bowiem zabiegać Romeo Jozak, znakomicie znający zawodnika z czasów swojej pracy w ojczyźnie.

Zainteresowanie Antoliciem potwierdzał między innymi Dariusz Mioduski, co sugerowało trwające rozmowy. Wydaje się, że negocjacje przebiegły pomyślnie z perspektywy warszawian, bowiem kluby najprawdopodobniej osiągnęły porozumienie.

O ile nie wiadomo jeszcze, na jakich warunkach sześciokrotny reprezentant Chorwacji miałby zostać zawodnikiem Legii, o tyle wypowiedź prezydenta Dinama - którego Antolić był nawet przez pewien czas kapitanem - zapowiada rychłą finalizację transakcji.

- Wygląda na to, że Domagoj wkrótce nas opuści. Interesowało się nim kilka ekip, ale jego nowym zespołem najprawdopodobniej będzie Legia. Myślę, że to drugi i zarazem ostatni nasz gracz, który odejdzie tej zimy - powiedział Mirko Barišić na łamach „24sata”.

Antolić może zatem w każdej chwili zostać pierwszym zimowym wzmocnieniem Legii, o ile mistrzowie kraju nie potwierdzą wcześniej innego transferu. Na przykład sprowadzenia Marko Vešovicia, o którym ostatnio także wiele pisano w mediach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy