Przejmujące sceny w szatni Hiszpanii. „Moralnie zniszczony” Gavi nie wytrzymał

Przejmujące sceny w szatni Hiszpanii. „Moralnie zniszczony” Gavi nie wytrzymał fot. Cesar Ortiz/pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Relevo.com

Niedzielne starcie Hiszpanii z Gruzją zeszło na dalszy plan. Poważnej kontuzji już w pierwszej połowie doznał Gavi. Reakcja pomocnika FC Barcelony w szatni łapie za serce.

Przed Gavim najmroczniejszy okres w karierze. Rewelacyjny nastolatek w trzecim sezonie z rzędu odgrywał kluczową rolę w FC Barcelonie, grając praktycznie od deski do deski.

Na listopadowe zgrupowanie reprezentacji Hiszpanii pojechał, mając w nogach prawie 1200 rozegranych minut. Luis de la Fuente nie wyobrażał sobie jednak składu bez „szóstki” katalońskiego giganta.

Gavi wystąpił w starciu z Cyprem, a następnie pojawił się od pierwszych minut w meczu z Gruzją. To właśnie w drugim meczu doznał kontuzji, bez kontaktu z rywalem. Cała sytuacja od początku wyglądała bardzo poważnie.

Hiszpańskie media informują zgodnie, że 19-latek uszkodził więzadła, co oznacza nawet siedmiomiesięczną przerwę.

Relevo.com ujawniło zachowanie pomocnika w szatni po zejściu z murawy. Zawodnicy i sztab trenerski zastali go w szatni moralnie zniszczonego, niepotrafiącego pogodzić się z sytuacją.

Gavi czuł, że z jego kolanem jest bardzo źle. W momencie, gdy lekarze tłumaczyli mu, co się wydarzyło, nie chciał ich słuchać. „To niemożliwe, niemożliwe, muszę grać!” - krzyczał zrozpaczony piłkarz, po czym zaczął błagać o pomoc.

W szatni nikt inny nie zabrał głosu. Ciszę przerywały jedynie krzyki i płacz pomocnika FC Barcelony.

Najbardziej dotknięci całym zdarzeniem byli Lamine Yamal i Ferran Torres, klubowi koledzy Gaviego.

To normalna reakcja dla 19-letniego piłkarza, który w najlepszym momencie swojego życia stanął w obliczu ogromnego nieszczęścia związanego z długą rekonwalescencją. To bez wątpienia najtrudniejszy moment w tej krótkiej, ale jakże udanej karierze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy