PSG blisko sprzedaży uzdolnionego wychowanka

PSG blisko sprzedaży uzdolnionego wychowanka
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Foot Mercato

Eintracht Frankfurt porozumiał się z Paris Saint-Germain w sprawie transferu Érika Juniora Dina Ebimbe. Paryżanie są gotowi na rozstanie z wychowankiem – informuje „Foot Mercato”.

Mistrz Francji wzmocnił w letnim okienku znacznie swój środek pomocy, kontraktując Renato Sanchesa i Vitinhę, a na horyzoncie widnieje jeszcze angaż Fabiána Ruiza z Napoli. W związku z tym przyszłość kilku zawodników stanęła pod dużym znakiem zapytania.

Leandro Paredes i Idrissa Gueye na ten moment typowani są jako główni kandydaci do opuszczenia murów Parc des Princes. Wspomniana dwójka negocjuje już z zainteresowanym stronami, aczkolwiek sytuacja Senegalczyka prezentuje się skomplikowanie. W kolejce czekają jeszcze Ander Herrera i Rafinha.

W międzyczasie Eintracht rozpoczął rozmowy w sprawie transferu wychowanka paryżan Juniora Dina Ebimbe, dążąc do szybkiej finalizacji transakcji.

Zwycięzca poprzedniej kampanii Ligi Europy oferuje drugiej stronie 10 milionów euro. Kwota ta spełnia oczekiwania „Les Parisiens” otwierających się na dalsze negocjacje w sprawie definitywnej sprzedaży.

Po dwóch udanych wypożyczeniach w Le Havre i Dijon w ostatnich dwóch sezonach, młody kameruński pomocnik chciałby napędzić swą karierę, znajdując stałe miejsce do regularnej gry.

Dina Ebimbe wystąpił w sumie 14 razy dla paryskiej drużyny, w tym raz w Lidze Mistrzów. 

Stołeczna ekipa może więc wkrótce pożegnać się z drugim piłkarzem swojej akademii. Zaledwie wczoraj szeregi Christophe’a Galtiera opuścił Arnaud Kalimuendo, który związał swoją przyszłość ze Stade Rennais, zasilając budżet PSG 20 milionowym zastrzykiem gotówki.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy