PSG otrzymało ofertę za obrońcę

PSG otrzymało ofertę za obrońcę fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

Bayer Leverkusen przedstawił Paris Saint-Germain propozycję odnoszącą się do pozyskania Thilo Kehrera - poinformowało „L’Équipe”.

Przybycie Sergio Ramosa spowodowało wprowadzenie zmian w hierarchii defensorów związanych z paryskim zespołem. Dziennikarze nie mają wątpliwości, że z grona etatowych członków drużyny prowadzonej przez Mauricio Pochettino najbardziej stratny z powodu transferu Hiszpana będzie Thilo Kehrer.

Co prawda blisko 25-letni zawodnik rozpoczął obecny sezon jako podstawowy zawodnik Paris Saint-Germain, ale ma to związek z absencją wspomnianego nowego nabytku oraz Marquinhosa. Ponadto z konieczności na lewej stronie defensywy występuje jeszcze Abdou Diallo, więc w przypadku dostępności wszystkich graczy, dziewięciokrotny reprezentant Niemiec może stać się czwartym lub nawet piątym wyborem argentyńskiego szkoleniowca.

Mimo to do mediów docierały sygnały świadczące o tym, że środkowy obrońca nie pali się do opuszczenia klubu i będzie starał się w nim podjąć walkę o wyjściowy skład.

Inny punkt widzenia na obecną sytuację piłkarza podaje teraz „L’Équipe”, gdzie możemy przeczytać, że Kehrerowi zależy na uzyskaniu zaufania ze strony selekcjonera Hansiego Flicka, a to będzie mógł zdobyć tylko na podstawie regularnych występów, o które będzie mu bardzo trudno w PSG.

W związku z tym blisko 25-letni piłkarz może ostatecznie zgodzić się na opuszczenie szeregów ekipy z Parc des Princes i wrócić do rodzimego kraju, gdzie od kilku tygodni bardzo poważne zainteresowanie jego usługami przejawia Bayer Leverkusen.

Wspomniane źródło przekonuje nawet, że zespół z Bundesligi przedstawił paryżanom ofertę za ich piłkarza. Jej wysokość nie jest znana, ale wcześniej spekulowano, że francuski klub jest gotów zgodzić się na sprzedaż defensora za około 20 milionów euro.

Kehrer trafił do PSG z Schalke 04 w sierpniu 2018 roku. Od tego czasu wystąpił w 96 meczach, w których strzelił dwa gole oraz zanotował tyle samo asyst.

***

PSG: Sprowadzenie Lionela Messiego wymaga poświęceń. Z klubu może odejść nawet dziesięciu piłkarzy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy