PSG testuje cierpliwość Atlético Madryt. Żąda sporej sumy za Cavaniego

PSG testuje cierpliwość Atlético Madryt. Żąda sporej sumy za Cavaniego fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: ESPN | Marca

Paris Saint-Germain zamierza zgodzić na opuszczenie klubu przez Edinsona Cavaniego po otrzymaniu satysfakcjonującej oferty ze strony Atlético Madryt.

Dyrektor sportowy francuskiego klubu poinformował otwarcie, że reprezentant Urugwaju wyraził chęć opuszczenia szeregów ekipy z Parc des Princes w trwającym okienku transferowym.

Wiele na to wskazuje, że doświadczony napastnik zdecydował się na taki krok, ponieważ chciałby kontynuować swoją przygodę z futbolem w barwach „Los Rojiblancos”.

Drużyna z Wanda Metropolitano wyraziła już także konkretne zainteresowanie Cavanim i wystosowała za niego pierwszą ofertę. Miała ona opiewać na 10 milionów euro i nie zadowoliła właścicieli PSG.

Dziennikarze z ESPN uważają, że została ona odrzucona, ponieważ zespół z Ligue 1 chciałby zarobić przynajmniej 20 milionów euro na sprzedaży blisko 33-letniego zawodnika. Ta kwota wydaje się stosunkowo wysoka, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że Urugwajczyk będzie mógł wraz z końcem czerwca rozstać się z francuskim klubem na zasadzie wolnego transferu.

Paris Saint-Germain zdaje się badać cierpliwość Atlético Madryt swoimi wygórowanymi oczekiwaniami i ma teraz czekać na reakcję hiszpańskiego zespołu.

Niewykluczone, że znacznie szybciej na całą tę sprawę zareaguje sam piłkarz. Według informacji przekazanych przez „Marcę” miał już odmówić występu w pojedynku pucharowym przeciwko Stade de Reims, aby wymusić na przedstawicielach ekipy z Parc des Princes otrzymanie „zielonego światła” na opuszczenie klubu i zaakceptowanie wcześniejszej propozycji „Los Rojiblancos”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy