PSG złoży ofertę za Dele Allego. Bardzo duże szanse na zimowy transfer

PSG złoży ofertę za Dele Allego. Bardzo duże szanse na zimowy transfer fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC

Paris Saint-Germain podejmie kolejną próbę pozyskania Dele Allego - podaje BBC.

Paryżanie próbowali ściągnąć do siebie ofensywnego pomocnika Tottenhamu już latem. Prezes „Kogutów”, Daniel Levy, odmówił jednak wtedy zawarcia umowy. Teraz temat przenosin Allego do Ligue 1 wraca.

Przyszłość gwiazdy Tottenhamu w Londynie stała się niepewna, ponieważ w tym sezonie rozpoczął on w jedenastce tylko jeden mecz Premier League. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, spędził na murawie 333 minuty. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował asystę. Anglik nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w drużynie.

W czwartek na temat 24-latka wypowiedział się prowadzący Tottenham José Mourinho. - Nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Zawodnik siedzący na ławce rezerwowych i widzący, że trener poczynił już komplet zmian, z pewnością nie jest szczęśliwym piłkarzem - przyznał „Mou” po spotkaniu Ligi Europy z Royal Antwerp (2:0).

PSG już szykuje ofertę. Prawdopodobnie początkowo będzie chciało wypożyczyć Allego z Londynu.

Zdaniem BBC szanse na zimową zmianę barw przez Allego są bardzo duże. Zatrzymać go w londyńskim zespole mogą raczej tylko kontuzje innych graczy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy