Puchar Polski: Jodłowiec nie zagra z rezerwami Legii. Wszystko przez zapis w kontrakcie!

Puchar Polski: Jodłowiec nie zagra z rezerwami Legii. Wszystko przez zapis w kontrakcie! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Leszek Błażyński (Twitter)

Tomasz Jodłowiec nie wystąpi najprawdopodobniej w spotkaniu z rezerwami Legii Warszawa w Pucharze Polski.

Druga drużyna „Wojskowych” prezentuje się zaskakująco dobrze w krajowym pucharze i już na początku grudnia przyjdzie się jej zmierzyć o awans do ćwierćfinału tych rozgrywek z aktualnym mistrzem Polski - Piastem Gliwice.

Wiele na to wskazuje, że nie zobaczymy w tym starciu Tomasza Jodłowca. 34-latek przeszedł tuż przed końcem letniego okienka transferowego do ekipy z województwa śląskiego z Legii Warszawa za około 100 tysięcy euro.

W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami znalazł się także zapis zobowiązujący przedstawicieli „Piastunek” do przelania dodatkowej kwoty na konto stołecznego zespołu, jeżeli defensywy pomocnik pojawi się na boisku w spotkaniu przeciwko swojemu byłemu pracodawcy.

Z tego też powodu były reprezentant Polski opuścił już jeden ligowy pojedynek z „Wojskowymi”, ponieważ klub z Gliwic nie wyraził chęci do aktywacji wspomnianej klauzuli i jak przekonuje Leszek Błażyński z „Przeglądu Sportowego” ma ona obowiązywać także na mecz przeciwko rezerwom Legii, dlatego też należy przypuszczać, że 34-latek nie pojawi się na boisku w Ząbkach w koszulce Piasta.

Jodłowiec rozegrał siedem spotkań dla aktualnego mistrza kraju w tym sezonie i zanotował w nich jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy