Puchar Polski: Jodłowiec nie zagra z rezerwami Legii. Wszystko przez zapis w kontrakcie!

Puchar Polski: Jodłowiec nie zagra z rezerwami Legii. Wszystko przez zapis w kontrakcie! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Leszek Błażyński (Twitter)

Tomasz Jodłowiec nie wystąpi najprawdopodobniej w spotkaniu z rezerwami Legii Warszawa w Pucharze Polski.

Druga drużyna „Wojskowych” prezentuje się zaskakująco dobrze w krajowym pucharze i już na początku grudnia przyjdzie się jej zmierzyć o awans do ćwierćfinału tych rozgrywek z aktualnym mistrzem Polski - Piastem Gliwice.

Wiele na to wskazuje, że nie zobaczymy w tym starciu Tomasza Jodłowca. 34-latek przeszedł tuż przed końcem letniego okienka transferowego do ekipy z województwa śląskiego z Legii Warszawa za około 100 tysięcy euro.

W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami znalazł się także zapis zobowiązujący przedstawicieli „Piastunek” do przelania dodatkowej kwoty na konto stołecznego zespołu, jeżeli defensywy pomocnik pojawi się na boisku w spotkaniu przeciwko swojemu byłemu pracodawcy.

Z tego też powodu były reprezentant Polski opuścił już jeden ligowy pojedynek z „Wojskowymi”, ponieważ klub z Gliwic nie wyraził chęci do aktywacji wspomnianej klauzuli i jak przekonuje Leszek Błażyński z „Przeglądu Sportowego” ma ona obowiązywać także na mecz przeciwko rezerwom Legii, dlatego też należy przypuszczać, że 34-latek nie pojawi się na boisku w Ząbkach w koszulce Piasta.

Jodłowiec rozegrał siedem spotkań dla aktualnego mistrza kraju w tym sezonie i zanotował w nich jedną asystę.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy