Puchar Polski: Składy na KKS 1925 Kalisz - Raków Częstochowa [OFICJALNIE]

Puchar Polski: Składy na KKS 1925 Kalisz - Raków Częstochowa [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Raków Częstochowa

Poznaliśmy składy na mecz 1/16 finału Pucharu Polski, w którym KKS 1925 Kalisz zmierzy się z Rakowem Częstochowa.

Raków z dorobkiem 24 punktów zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Zespół z Kalisza plasuje się na jedenastej lokacie w II lidze (trzeci poziom rozgrywkowy). Spotkanie z częstochowianami będzie pierwszym w roli trenera KKS-u dla Bogdana Zająca, który został następcą Ryszarda Wieczorka.

Pierwszy gwizdek o 18:00.

KKS 1925 KALISZ: Krakowiak; Smajdor, Gawlik, Waleńcik, Kendzia, Mączyński, Kaszuba, Wysokiński, Kamiński, Majewski, Putno.
Ławka: Czajor, Maćczak, Borecki, Gęsior, Staszak, Segura, Stolc, Zawistowski, Piotr Giel.

RAKÓW CZĘSTOCHOWA: Trelowski; Petrasek, Rundić, Papanikolaou, Gwilia, Szelągowski, Lederman, Długosz, Wdowiak, Sturgeon, Gutkovskis.
Ławka: Kovacević, Niewulis, Arsenić, Tudor, Kun, Kaczmarski, Ivi, Guedes, Arak.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy