Rafał Wolski pożegnał się z Canal+ Sport

Rafał Wolski pożegnał się z Canal+ Sport fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Rafał Wolski (Twitter)

Rafał Wolski zakończył swoją 15-letnią przygodę z redakcją Canal+ Sport.

Ceniony dziennikarz oraz komentator znany przede wszystkim z relacjonowania meczów ligi polskiej i hiszpańskiej poinformował o nadchodzącym rozstaniu ze stacją Canal+ ponad dwa miesiące temu.

Ten trudny dla niego moment związany z opuszczeniem redakcji po 15-letnim okresie współpracy miał nastąpić wraz z końcem lutego.

W zaistniałej sytuacji Rafał Wolski liczył na to, że w ostatnim tygodniu trwającego miesiąca będzie mu dane pożegnać się z kibicami przy okazji skomentowania ostatniego spotkania dla Canal+ Sport.

Niestety 45-latek nie został wyznaczony już do żadnego meczu w ramach Ekstraklasy lub LaLigi i tym samym postanowił zamieścić stosowny wpis pożegnalny na Twitterze.

Okazało się, że nie będę miał okazji podziękować Państwu na antenie Canal+ Sport. Czynię to tutaj. Dziękuję za Państwa pasję do futbolu. To wysokooktanowe paliwo, które pozwala mi pracować na maksymalnych obrotach. Frajda! Za jakiś czas zatankuję znowu do pełna. Do usłyszenia” - napisał dziennikarz.

Najbliższe plany Wolskiego nie są jeszcze znane, ale wypada nam przypomnieć, że dołączył do Pauliny Czarnoty-Bojarskiej (obecnie w Polsacie Sport), Adama Westfala czy Żelisława Żyżyńskiego, którzy także zakończyli swoją przygodę z popularną stacją transmitującą między innymi rozgrywki Ekstraklasy, Premier League, LaLigi, Ligue 1 i Bundesligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy