Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mino Raiola I Instagram

Mino Raiola ponownie wypowiedział się na temat Paula Pogby.

26-letni pomocnik Manchesteru United od dłuższego czasu nie pojawia się na murawie. Nie wiadomo, jak potoczą się jego losy, ale wydaje się, że szanse na odejście z Old Trafford są coraz większe. W kierunku mistrza świata spogląda Juventus, którego działacze chcieliby mieć go znowu w zespole.

- Paul nie jest własnością moją ani Solskjæra. Paul Pogba należy do Paula Pogby. Mam nadzieję, że Solskjær nie chciał zasugerować, że Paul jest jego więźniem - stwierdził Raiola, odpowiadając na wcześniejsze słowa Norwega, który powiedział, że Francuz jest piłkarzem MU, a nie swojego agenta.

- Solskjær komentuje moje słowa, ale najpierw powinien sprawdzić, co dokładnie powiedziałem. Mogę wyrażać swoje myśli. Do tej pory byłem dla niego miły. Po prostu powinien pamiętać rzeczy, które powiedział Pogbie latem. Myślę, że Solskjær może być sfrustrowany z różnych powodów i miesza pewne problemy.

- Wydaje mi się jednak, że innymi rzeczami może przejmować się bardziej niż moimi słowami na temat przyszłości Pogby. Ja przynajmniej bym tak zrobił, gdybym był na jego miejscu - przyznał Raiola.

Bilans Pogby z tego sezonu to osiem spotkań i dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy