Raiola: W Anglii są bardzo wrażliwi, jeśli chodzi o Paula

Raiola: W Anglii są bardzo wrażliwi, jeśli chodzi o Paula fot. Antonio Balasco / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tuttosport | Sky Sport Italia

Mino Raiola wywołał w minionych dniach spore zamieszanie wokół Paula Pogby w kwestii jego najbliższej przyszłość. Z kolei teraz stara się tonować nastroje i apeluje o to, aby dać jego zawodnikowi trochę spokoju.

Agent reprezentanta Francji przyznał otwarcie w pierwszych dniach grudnia, że ten nie jest zadowolony w Manchesterze United i będzie chciał w możliwie najszybszy sposób doprowadzić do przedwczesnego zakończenia współpracy z „Czerwonymi Diabłami” na rzecz przeprowadzki do klubu, w którym będzie mógł odzyskać radość z uprawiania piłki nożnej.

Samemu piłkarzowi oberwało się mocno ze strony dziennikarzy oraz ekspertów za słowa wypowiedziane przez swojego przedstawiciela, dlatego postanowił odnieść się do całego zamieszenia za pośrednictwem wpisu na Instagramie.

Przedstawione w ten sposób stanowisko Paula Pogby okazało się na tyle znaczące, że Mino Raiola zmienił nieco nastawienie w kwestii przyszłości swojego klienta i nie jest już tak stanowczy w kwestii jego transferu.

- W Anglii są bardzo wrażliwi, jeśli chodzi o Paula. Ja wyraziłem tylko swoje przemyślenia i swoją opinię. Nie sądzę, abym powiedział dziwną rzecz o Manchesterze United. To jest chyba jasne - przyznał agent Francuza.

- Powinienem być bardziej precyzyjny i powiedzieć, że porozmawiamy o wszystkim latem. Wiemy, że najlepszym zawodnikom trudno jest zmienić klub w styczniu. Dlatego zobaczymy, co wydarzy się po zakończeniu sezonu, bo żyjemy w świecie, który bardzo szybko się zmienia. Dajmy Paulowi trochę spokoju - dodał Raiola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy