Raków Częstochowa: Deian Sorescu łączony z odejściem

Raków Częstochowa: Deian Sorescu łączony z odejściem fot. Cristi Dangeorge / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: ProSport

Raków Częstochowa jeszcze tego lata może pozbyć się Deiana Sorescu. Chrapkę na niego ma FCSB - informuje „ProSport”.

Chociaż „Medaliki” dotarły już do rundy play-off Ligi Konferencji Europy, to trudno powiedzieć, aby była to zasługa rumuńskiego skrzydłowego, który zanotował tylko dwa epizody w europejskich pucharach.

Rumun częściej gra w Ekstraklasie, ale i w tych rozgrywkach w ostatnim meczu zameldował się tylko na moment. Czy to odpowiednie warunki do rozstania?

Jak przekonuje „ProSport”, Raków Częstochowa może wyobrazić sobie odejście Deiana Sorescu, mimo że dokonał jego angażu ledwie kilka miesięcy temu, na dodatek wydając rekordową kwotę w swojej historii.

Cała operacja w styczniu wyniosła 800 tysięcy euro podstawy, a przy aktywowaniu bonusów możemy mówić nawet o sumie 1,3 miliona euro.

Na tym samym etapie eliminacji jest FCSB. To właśnie ten klub wyraża zainteresowanie sprowadzeniem byłego piłkarza FC Dinama Bukareszt.

Wspomniane źródło podkreśla, że operacja będzie możliwa do przeprowadzenia tylko wtedy, jeśli Rumuni awansują do fazy grupowej. W grę wchodzi wypożyczenie z obowiązkiem kupna.

Blisko 25-letni zawodnik w koszulce ekipy z Częstochowy zgromadził 17 występów, zdobył dwie bramki i raz asystował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy