Raków Częstochowa: Saga trwa. Dinamo Bukareszt odrzuciło ofertę za Deiana Sorescu?!

Raków Częstochowa: Saga trwa. Dinamo Bukareszt odrzuciło ofertę za Deiana Sorescu?! fot. Cristi Dangeorge / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: gsp.ro

Dinamo Bukareszt odrzuciło propozycję Rakowa Częstochowa za Deiana Sorescu - informuje gsp.ro. Wszystko wskazuje jednak na to, że wicemistrzowie Polski nie zamierzają odpuszczać.

Weszlo.com informowało w poniedziałkowy wieczór, że Raków Częstochowa prawdopodobnie dojdzie do porozumienia z Dinamem Bukareszt w kwestii sprowadzenia Deiana Sorescu. Ostatnia propozycja opiewała na 600 tysięcy euro oraz dziesięć procent od następnego transferu, a także bonusy, uzależnione od dyspozycji zawodnika.

Niemalże przekonany o powodzeniu rozmów był także odpowiedzialny za ten ruch agent Cristian Cernodolea. Okazuje się jednak, że Rumuni zdecydowali się postawić w tej sprawie weto.

Takie wieści przekazuje gsp.ro. Dinamo nie jest zadowolone z tej oferty i oczekuje na to, że Polacy zapłacą 800 tysięcy euro oraz dorzucą także 20 procent od potencjalnej sprzedaży zawodnika.

Choć początkowo mówiło się, że negocjacje zostaną zerwane, wydaje się, że Raków jednak przystąpi do dalszych rozmów. W ciągu kilku najbliższych godzin powinna wpłynąć kolejna propozycja, tym razem bliższa temu, czego chce Dinamo.

Triumfator poprzedniej edycji Pucharu Polski jest mocno zdeterminowany, by pozostać Sorescu. Jeśli jednak się nie uda,  klubowe władze mają mieć konkretny plan „B” - Radu Ștefăniță Boboc z Farul Constanța.

24-letni Sorescu wystąpił w tym sezonie w 20 meczach, a jego dorobek to osiem goli i asysta. Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy