Raków Częstochowa: Udział Bena Ledermana w zgrupowaniu reprezentacji Polski pod znakiem zapytania

Raków Częstochowa: Udział Bena Ledermana w zgrupowaniu reprezentacji Polski pod znakiem zapytania fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński [SportoweFakty.wp.pl]

Nie wiadomo, czy Ben Lederman z Rakowa Częstochowa weźmie udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski - pisze Piotr Koźmiński ze SportoweFakty.wp.pl.

Obecność Bena Ledermana na liście piłkarzy powołanych na marcowe mecze reprezentacji Polski z Czechami i Albanią to największe zaskoczenie nominacji selekcjonera Fernando Santosa. 22-letni defensywny pomocnik może mówić jednak o dużym pechu, ponieważ nabawił się kontuzji barku. Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun nie chciał jej pogłębić, dlatego zawodnik nie zagrał w sobotę z Cracovią (4:1).

Uraz nie jest bardzo poważny, ale udział gracza lidera tabeli Ekstraklasy w zgrupowaniu jest zagrożony. Piłkarz na nie pojedzie, udając się na konsultację lekarską. Po niej zapadnie decyzja, czy zostanie z reprezentacją.

Lederman rozegrał w tym sezonie 15 spotkań ligowych. Licząc wszystkie rozgrywki, wybiegał na murawę 20 razy.

Rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski na łamach SportoweFakty.wp.pl przedstawił również informacje na temat drugiego polskiego zawodnika mającego problemy zdrowotne. Jak się okazuje, Jan Bednarek, który ucierpiał w meczu Premier League pomiędzy Southampton a Tottenhamem, nie ma złamanego żebra i raczej pojawi się na zgrupowaniu.

Spotkanie Polski z Czechami w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024 już 24 marca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy