Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu

Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu fot. Michael715 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fanatik.ro

Raków Częstochowa, po odrzuceniu oferty przez Dinamo Bukareszt za Deiana Sorescu, podwyższył propozycję. W efekcie wstępne porozumienie zostało osiągnięte - informuje Fanatik.ro.

„Krzyżowcy” są mocno zdeterminowani, aby pozyskać wszechstronnego zawodnika zdolnego grać na obu skrzydłach, w środku pola, a także na pozycji bocznego obrońcy.

Jego klub od początku liczył na zarobek rzędu około miliona euro, dlatego nie może dziwić to, że pierwsza oferta na poziomie 600 tysięcy euro plus bonusy została odrzucona.

Przedstawiciel Ekstraklasy nie zamierzał odpuszczać i obecnie proponuje już 800 tysięcy euro podstawy, do której mogą zostać doliczone premie. W takim wypadku transfer definitywny przekroczy nawet milion euro.

Jeśli operacja dojdzie do skutku, a wszystko na to wskazuje, po wstępnym zaakceptowaniu oferty przez Dinamo Bukareszt, będziemy świadkami rekordu transferowego ze strony Rakowa Częstochowa. Dotychczas największą kwotą wydaną na angaż zawodnika jest około 500 tysięcy euro, które kosztował Vladan Kovačević.

W tej chwili ustalane są ostatnie szczegóły i ostateczny konsensus może zostać wypracowany jeszcze dzisiaj.

Deian Sorescu to pięciokrotny reprezentant Rumunii, który w tym sezonie wybiegał na boiska 20 razy, zdobył osiem bramek, a do tego wyniku dorzucił asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy