Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu

Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu fot. Michael715 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fanatik.ro

Raków Częstochowa, po odrzuceniu oferty przez Dinamo Bukareszt za Deiana Sorescu, podwyższył propozycję. W efekcie wstępne porozumienie zostało osiągnięte - informuje Fanatik.ro.

„Krzyżowcy” są mocno zdeterminowani, aby pozyskać wszechstronnego zawodnika zdolnego grać na obu skrzydłach, w środku pola, a także na pozycji bocznego obrońcy.

Jego klub od początku liczył na zarobek rzędu około miliona euro, dlatego nie może dziwić to, że pierwsza oferta na poziomie 600 tysięcy euro plus bonusy została odrzucona.

Przedstawiciel Ekstraklasy nie zamierzał odpuszczać i obecnie proponuje już 800 tysięcy euro podstawy, do której mogą zostać doliczone premie. W takim wypadku transfer definitywny przekroczy nawet milion euro.

Jeśli operacja dojdzie do skutku, a wszystko na to wskazuje, po wstępnym zaakceptowaniu oferty przez Dinamo Bukareszt, będziemy świadkami rekordu transferowego ze strony Rakowa Częstochowa. Dotychczas największą kwotą wydaną na angaż zawodnika jest około 500 tysięcy euro, które kosztował Vladan Kovačević.

W tej chwili ustalane są ostatnie szczegóły i ostateczny konsensus może zostać wypracowany jeszcze dzisiaj.

Deian Sorescu to pięciokrotny reprezentant Rumunii, który w tym sezonie wybiegał na boiska 20 razy, zdobył osiem bramek, a do tego wyniku dorzucił asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy