Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu

Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu fot. Michael715 / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fanatik.ro

Raków Częstochowa, po odrzuceniu oferty przez Dinamo Bukareszt za Deiana Sorescu, podwyższył propozycję. W efekcie wstępne porozumienie zostało osiągnięte - informuje Fanatik.ro.

„Krzyżowcy” są mocno zdeterminowani, aby pozyskać wszechstronnego zawodnika zdolnego grać na obu skrzydłach, w środku pola, a także na pozycji bocznego obrońcy.

Jego klub od początku liczył na zarobek rzędu około miliona euro, dlatego nie może dziwić to, że pierwsza oferta na poziomie 600 tysięcy euro plus bonusy została odrzucona.

Przedstawiciel Ekstraklasy nie zamierzał odpuszczać i obecnie proponuje już 800 tysięcy euro podstawy, do której mogą zostać doliczone premie. W takim wypadku transfer definitywny przekroczy nawet milion euro.

Jeśli operacja dojdzie do skutku, a wszystko na to wskazuje, po wstępnym zaakceptowaniu oferty przez Dinamo Bukareszt, będziemy świadkami rekordu transferowego ze strony Rakowa Częstochowa. Dotychczas największą kwotą wydaną na angaż zawodnika jest około 500 tysięcy euro, które kosztował Vladan Kovačević.

W tej chwili ustalane są ostatnie szczegóły i ostateczny konsensus może zostać wypracowany jeszcze dzisiaj.

Deian Sorescu to pięciokrotny reprezentant Rumunii, który w tym sezonie wybiegał na boiska 20 razy, zdobył osiem bramek, a do tego wyniku dorzucił asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! Reprezentacja Polski: Asystent Czesława Michniewicza zbierał od piłkarzy numery kont bankowych do premii?! 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie 55-letni Kazu Miura finalizuje zagraniczny transfer. Chce ponownie zagrać w Europie OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec OFICJALNIE: Jest decyzja w sprawie Hansiego Flicka po nieudanych Mistrzostwach Świata reprezentacji Niemiec Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Kamil Glik: To najwyższe skurw******** z możliwych Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Wisła Kraków bardzo blisko pozyskania pomocnika. Radosław Sobolewski potwierdza Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Otoczenie Sofyana Amrabata rozmawiało już z menedżerem giganta Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?! Cristiano Ronaldo z jasnym planem na przyszłość?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy