Raków Częstochowa ze wsparciem w meczu z Legią Warszawa. Wyjątkowy gość na trybunach [FOTO]

Raków Częstochowa ze wsparciem w meczu z Legią Warszawa. Wyjątkowy gość na trybunach [FOTO] fot. Grzegorz Misiak/PressFocus
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Raków Częstochowa

Na 28. kolejkę Ekstraklasy zaplanowano mecz Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa. Na trybunach przy Limanowskiego pojawił się Marek Papszun.

Raków Częstochowa w ostatnich tygodniach prezentuje się znacznie poniżej oczekiwań.

Urzędujący mistrzowie Polski od miesiąca szukają zwycięstwa w lidze. Na przestrzeni trzech ostatnich spotkań zanotowali dwa remisy - z ŁKS-em Łódź i Ruchem Chorzów, oraz porażkę z Radomiakiem Radom.

Marna postawa na boisku spowodowała, że narosła spora niepewność wokół Dawida Szwargi. Tajemniczy wpis właściciela tylko podgrzał atmosferę.

„Po meczu z Puszczą byłem zły. Po Ruchu rozgoryczony. Dziś nie jestem w stanie opisać tego uczucia… Uwierzcie, że przeżywam to, co najmniej równie mocno jak Wy. Dziś jednak nie będzie żadnych decyzji. Na początku tygodnia ogłosimy czy i ewentualnie jakie podejmiemy działania” - napisał w mediach społecznościowych Michał Świerczewski.

Do rozstania nie doszło, co nie oznacza, że przed młodym szkoleniowcem spokojne tygodnie.

Mimo gorszych wyników Raków nadal ma o co walczyć. Kluczowa może okazać się konfrontacja w ramach 28. kolejki Ekstraklasy z Legią Warszawa.

„Medaliki” mogły liczyć na odpowiednie wsparcie z trybun. Znalazł się na nich między innymi Marek Papszun.

49-latek doprowadził częstochowian do największych sukcesów w historii, czyli dwóch Pucharów, Superpucharów i mistrzostwa Polski.

Co ciekawe, Papszuna połączono niedawno z powrotem do Rakowa.

Obecność cenionego trenera nie przyniosła szczęścia gospodarzom w pierwszych minutach. Ci już w 17. minucie stracili prowadzenie po trafieniu Tomáša Pekharta. Później z powodu spalonego sędzia nie uznał gola Johna Yeboaha.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Piotr Zieliński z poruszającym listem pożegnalnym do kibiców Napoli Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy