Real Madryt również zainteresowany Karbownikiem | Lista klubów obserwujących Polaka

Real Madryt również zainteresowany Karbownikiem | Lista klubów obserwujących Polaka fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Kamieniecki I Sport.tvp.pl

Lista klubów zainteresowanych Michałem Karbownikiem wydłuża się. Z doniesień Piotra Kamienieckiego ze Sport.tvp.pl wynika, że wśród zespołów obserwujących zawodnika Legii Warszawa znajduje się Real Madryt.

W piątkowy wieczór Krzysztof Stanowski poinformował o zainteresowaniu Karbownikiem ze strony Barcelony. Jak przyznał, w ostatnich tygodniach prowadzono konkretne rozmowy w tej sprawie. Temat zatrzymał się z powodu pandemii koronawirusa. Na ten moment nie wiadomo, jak się zakończy.

Zdaniem Kamienieckiego 19-letnim lewym obrońcą Legii interesuje się również Real Madryt. Jeśli doszłoby do takiej przeprowadzki, podobnie jak w przypadku Barcelony, Karbownik zostałby od razu wypożyczony do innego klubu z LaLiga. Wszystko po to, by ogrywał się na Półwyspie Iberyjskim.

Trzeba pamiętać, że listy zawodników, którym przyglądają się czołowe europejskie kluby, są długie i obserwacja nie musi zakończyć się transferem. Biorąc jednak pod uwagę liczbę informacji ukazujących się na temat Karbownika oraz wcześniejsze wypowiedzi Mariusza Piekarskiego, można przypuszczać, że faktycznie trafi on do mocnego zespołu.

Lista klubów, z którymi media łączyły do tej pory Karbownika:
- Sevilla (informacja od „Estadio Deportivo”, chwilę wcześniej na temat możliwego hiszpańskiego kierunku transferu wypowiedział się Piekarski);
- Real Betis („Estadio Deportivo”);
- Club Brugge („Przegląd Sportowy”, podobno zaproponował już sześć milionów euro);
- PSV Eindhoven („Przegląd Sportowy”, podobno zaproponowało pięć milionów euro);
- Sporting („Przegląd Sportowy”, podobno zaproponował pięć milionów euro);
- Tottenham (Hitc.com);
- Barcelona (Krzysztof Stanowski);
- Real Madryt (Piotr Kamieniecki).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy