Real Madryt stanie do walki z Manchesterem City o środkowego obrońcę

Real Madryt stanie do walki z Manchesterem City o środkowego obrońcę fot. Songquan Deng / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Real Madryt zamierza podjąć latem próbę zakontraktowania Pau Torresa z Villarrealu - poinformowała „Marca”.

„Królewscy” rozstali się przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek z dwoma filarami swojej defensywy w osobach Sergio Ramosa i Raphaëla Varane'a. W ich miejsce został sprowadzony tylko David Alaba, ale w klubie nie ukrywają, że w niedalekim czasie zostaną zmuszeni do pozyskania drugiego klasowego obrońcy.

Dziennikarze „Marki” uważają, że tym zawodnikiem może być Pau Torres z Villarrealu. Reprezentant Hiszpanii znajduje się na celowniku Realu Madryt już od dobrych kilkunastu miesięcy i cieszy zainteresowaniem także innych czołowych europejskich drużyn takich jak Manchester United, Tottenham, FC Barcelona czy Manchester City.

Ci ostatni są obecnie uważani za faworytów w wyścigu o względy 24-latka z powodu działań podjętych przez dyrektora sportowego aktualnego mistrza Anglii, który jest stale informowany o sytuacji panującej wokół środkowego obrońcy.

„Żółta łódź podwodna” jest świadoma, że ich wychowanek może wkrótce zdecydować się na spróbowanie sił w nowym otoczeniu i dlatego mają wyrażać gotowość do zaakceptowania za niego oferty opiewającej na przynajmniej 50 milionów euro, czyli o 10 milionów euro mniej niż klauzula wykupu zawarta w jego kontrakcie obowiązującym do 30 czerwca 2024 roku.

Pau Torres wystąpił w siedmiu meczach w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Gwiazda Major League Soccer oskarżona o grożenie i uderzenie bronią 16-latka. Klub wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Borussia Dortmund negocjuje transfer pomocnika. Jest coraz bliżej pokonania konkurencji Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Legia Warszawa u progu kadrowej rewolucji. TRZECH zawodników na wylocie Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans Jakub Słowik zmienia klub w Japonii. Sportowy awans CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig CIES: Najwyżej wyceniani piłkarze U-23 z topowych europejskich lig OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer OFICJALNIE: Willy Caballero ponownie w Premier League. Awaryjny transfer Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca Jesús Jiménez znowu łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy. Kontrakt z Górnikiem Zabrze coraz bliżej końca

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy