Real Madryt zdecydowany w sprawie „transferu” na sezon 2024/2025. Dyrektor generalny jest nim zachwycony

Real Madryt zdecydowany w sprawie „transferu” na sezon 2024/2025. Dyrektor generalny jest nim zachwycony fot. Ringo Chiu / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: AS

Real Madryt jest zachwycony postępem Rafy Marína. Młody stoper w przyszłym sezonie ma dołączyć do seniorskiej kadry „Królewskich” - podaje „AS”.

Real Madryt wykonał latem wielką pracę, przedłużając kontrakt talentu z akademii. Lider zespołu Castilli wzbudzał ogromne zainteresowanie klubów z LaLigi i portugalskiej Primeira Liga. Sam pragnął regularnych występów na seniorskim poziomie, dlatego myślał o odejściu.

Ostatecznie dyrektor generalny 14-krotnych triumfatorów Ligi Mistrzów, José Ángel Sánchez, przekonał 21-latka do złożenia podpisu pod nową umową.

Pewny swej przyszłości Rafa Marín udał się na wypożyczenie do Deportivo Alavés, gdzie zbiera naprawdę dobre recenzje.

Na przestrzeni bieżącej kampanii zaliczył już jedenaście występów. Świetnie zaprezentował się w niedawnym starciu z FC Barceloną, w którym kilkukrotnie ratował swoją drużynę.

Defensor z Guadajoz to również absolutny lider kadry Hiszpanii do lat 21. Stworzył w niej blok defensywny, który w pięciu ostatnich spotkaniach nie stracił żadnej bramki.

Jak donosi „AS”, Real Madryt nie przegapił udanych występów wychowanka.

Rafa Marín najprawdopodobniej spełni za kilka miesięcy swoje marzenie i stanie się pełnoprawnym członkiem seniorskiej kadry „Królewskich”. Początkowo byłby w niej uzupełnieniem.

Éder Militão i David Alaba nie słyną jednak z żelaznego zdrowia, a więc 21-latek mógłby liczyć na minuty.

Młody Hiszpan ma spory potencjał na stanie się świetnym, nowocześnie grającym, stoperem. Oprócz bardzo dobrych warunków fizycznych (191 centymetrów wzrostu) radzi sobie solidnie w rozegraniu.

Rafa Marín znalazł się kilkukrotnie w seniorskiej kadrze Realu, ale nie otrzymał szansy na debiut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy