Remis w debiucie Gonçalo Feio w Legii Warszawa. Kontrowersje i gol w końcówce! [WIDEO]

Remis w debiucie Gonçalo Feio w Legii Warszawa. Kontrowersje i gol w końcówce! [WIDEO] fot. Adam Starszynski / PressFocus
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski
Źródło: Canal+ Sport

Legia Warszawa zremisowała 1:1 z Rakowem Częstochowa. Na ławce trenerskiej „Wojskowych” zadebiutował Gonçalo Feio.

Mecz dla przyjezdnych z Warszawy rozpoczął się dobrze. Tomáš Pekhart w 17. minucie wpisał się na listę strzelców, zdobywając ósmą bramkę w sezonie Ekstraklasy. Po bramce mecz zamknął się i żadna drużyna nie dochodziła do okazji.

W pewnym momencie Raków zaczął atakować w bardziej zdecydowany sposób i w okolicach 50. minuty stadion w Częstochowie eksplodował. Sędzia wskazał na rzut karny dla zespołu Dawida Szwargi, jednak po interwencji VAR-u wycofał się z tej decyzji.

W 82. minucie nie było już jednak dyskusji i Ante Crnac umieścił piłkę w siatce. Spotkanie zakończyło się remisem, który nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn.

Przez długi czas wydawało się, że debiut Gonçalo Feio w Warszawie będzie można określić mianem wymarzonego, jednak remis nie może zadowalać Portugalczyka. Do gry „Wojskowych”, zarówno kibice, jak i dziennikarze, mają zastrzeżenia.

Obie ekipy mają po 46 punktów, a remis sprawia, że w czubie tabeli robi się coraz ciaśniej. Legia Warszawa i Raków Częstochowa zajmują kolejno szóstą i piątą pozycję. Czwarta Pogoń ma 47 „oczek”, trzeci Lech - 48. Śląsk Wrocław i Jagiellonia Białystok także nie mają dużej przewagi, ale przed nimi jeszcze spotkanie w ramach 28. kolejki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy