Reprezentacja Polski: Dwa dodatkowe powołania

Reprezentacja Polski: Dwa dodatkowe powołania fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mateusz Borek [Twitter]

Jakub Kamiński i Kamil Piątkowski mają otrzymać dodatkowe powołania na mecze reprezentacji Polski w ramach eliminacji Mistrzostw Świata - informuje Mateusz Borek.

Reprezentacja Polski we wrześniu rozegra trzy mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Rywalami „Biało-czerwonych” będą kolejno Albania, San Marino oraz Anglia.

Selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa boryka się jednak z kłopotami kadrowymi, bo ze względu na kontuzję zgrupowanie opuści utalentowany Kacper Kozłowski. Nadal nie jest też pewne, czy w pełni zdrowy jest Piotr Zieliński.

To powoduje, że Portugalczyk zdecyduje się prawdopodobnie dowołać dwa nazwiska, a tak przynajmniej twierdzi Mateusz Borek.

Jego zdaniem Polski Związek Piłki Nożnej poinformuje wkrótce, że do pierwszej reprezentacji dołączą Jakub Kamiński z Lecha Poznań oraz Kamil Piątkowski z Red Bull Salzburg.

To oznacza problem dla trenera kadry U-21 Macieja Stolarczyka, ponieważ ci dwaj gracze niedawno otrzymali powołania właśnie od niego na starcia eliminacji młodzieżowych Mistrzostw Europy z Izraelem i Łotwą.

Być może były szkoleniowiec między innymi Wisły Kraków zdecyduje się na podobny ruch co Sousa i dowoła jeszcze kogoś. O tym przekonamy się prawdopodobnie jeszcze dziś.

Reprezentacja Polski: Mateusz Klich nie zjawi się na zgrupowaniu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy