Reprezentacja Polski: Fernando Santos zarządził ciszę medialną. Oto powód

Reprezentacja Polski: Fernando Santos zarządził ciszę medialną. Oto powód fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Reprezentanci Polski otrzymali od selekcjonera Fernando Santosa zakaz udzielania wywiadów przed wylotem na mecz w Pradze przeciwko Czechom - informuje Sebastian Staszewski. Jest to pokłosie wywiadu Łukasza Skorupskiego.

Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła premierowe zgrupowanie za kadencji Fernando Santosa, które ma przygotować Roberta Lewandowskiego i spółkę do meczów eliminacji EURO 2024. Już w piątek „Biało-czerwoni” zmierzą się z Czechami.

Przed tym spotkaniem trudno będzie doszukać się nowych wypowiedzi podopiecznych Portugalczyka, bo ten zarządził ciszę medialną.

Jaki jest powód takiego działania Santosa? Według informacji, które podaje Sebastian Staszewski, przyczynił się do tego mocny wywiad, którego kilka dni temu udzielił Łukaszowi Olkowiczowi Łukasz Skorupski. Poruszono w nim między innymi wątek tzw. afery premiowej.

W związku z tym na poniedziałkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski zjawił się dosyć niespodziewanie debiutant z Rakowa Częstochowa, Ben Lederman.

Reszta zawodników otrzymała natomiast od selekcjonera zakaz udzielania wywiadów przed wylotem do Pragi.

„Fernando Santos zarządził ciszę medialną przed meczem z Czechami To pokłosie głośnego wywiadu Łukasza Skorupskiego w Onecie. W efekcie na pierwszą konferencję poszedł debiutant Ben Lederman, a reszta piłkarzy dostała zakaz udzielania wywiadów przed wylotem do Pragi” - napisał Staszewski.

We wtorek i środę nie odbędą się zatem żadne aktywności medialne z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Dopiero w czwartek dojdzie do konferencji prasowej z udziałem selekcjonera Fernando Santosa i jednego z jego podopiecznych.

Mecz Czechy - Polska w ramach eliminacji do EURO 2024 w piątek o godzinie 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy