Reprezentacja Polski U-17 gra o finał EURO. Składy na mecz z Niemcami [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski U-17 gra o finał EURO. Składy na mecz z Niemcami [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Łączy nas piłka

Reprezentacja Polski U-17 spisuje się znakomicie na Mistrzostwach Europy i we wtorkowe popołudnie zmierzy się z Niemcami o finał. My przedstawiamy składy na ten mecz.

Reprezentacja Polski U-17 to rewelacja turnieju Mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej. Podopieczni Marcina Włodarskiego dotarli już do półfinału i wcale nie zamierzają się zatrzymywać.

W minionej rundzie wyeliminowali Serbię, a teraz przed nimi wielkie wyzwanie, jakim jest pokonanie Niemców.

Wydaje się, że faworytem są nasi zachodni sąsiedzi, ale „Biało-czerwoni” już nie raz pokazywali, że nie należy ich lekceważyć.

Zapowiada się zatem interesujący spektakl z ich udziałem. Początek rywalizacji pomiędzy Polską a Niemcami punktualnie o 16:30. Transmisja w TVP Sport.

Składy na Polska - Niemcy:

Polska: Piekutowski, Gurgul, Orlikowski, Szala, Wolski, Rejczyk, Brzyski, Borys, Kolanko, Mikołajewski, Skoczylas.
Ławka: Holewiński, Krzyżanowski, Sznauncer, Tomczyk, Adamczyk, Kurowski, Huras, Kąziołka, Kowalik.

Niemcy: Schmitt, Moreira, Jeltsch, Bulut, Kabar, Harchaoui, Ouedraogo, Hermann, Darvich, Brunner, Moerstedt.
Ławka: Heide, Dardai, Hennig, Odogu, Watjen, Osawe, Malanga, Ramsak.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy