Reprezentacja Polski U-17 poznała rywala w ćwierćfinale EURO [OFICJALNIE]

Reprezentacja Polski U-17 poznała rywala w ćwierćfinale EURO [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Reprezentacja Polski U-17 poznała rywala w ramach ćwierćfinału EURO. Podopieczni Marcina Włodarskiego zmierzą się z Serbami.

Obecnie rozgrywane są Mistrzostwa Europy do lat 17, w których udział bierze między innymi reprezentacja Polski.

Podopieczni Marcina Włodarskiego od dwóch zwycięstw rozpoczęli zmagania w turnieju. Najpierw uporali się z Irlandią, by kilka dni później pokonać gospodarzy, Węgrów.

Już zatem przed ostatnim starciem byli pewni awansu. Mimo to mierzyli się z Walią i przegrali to spotkanie 0-3.

Nie zmienia to faktu, że „Biało-czerwoni” i tak zajęli w swojej grupie pierwsze miejsce, co daje im rozstawienie przed następną fazą zmagań. Środowe starcia spowodowały, że Polacy w ćwierćfinale zmierzą się z Serbami.

Do tego starcia dojdzie już w sobotę 27 maja o 15:00.

Nasi najbliżsi rywale rywalizowali w swojej grupie z Hiszpanią, Włochami oraz Słowenią. To właśnie wyeliminowanie drugiej z tych ekip jest czynem godnym uwagi.

***

Pary ćwierćfinałowe EURO U-17:

Polska - Serbia
Hiszpania - Irlandia
Niemcy - Szwajcaria
Anglia - Francja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy