Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020

Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził lokalizacje spotkań towarzyskich, które reprezentacja prowadzona przez Jerzego Brzęczka rozegra przed Euro 2020.

Wczoraj rodzima federacja ogłosiła komplet sparingpartnerów biało-czerwonych, informując, że polski zespół w przyszłym roku zagra z Finlandią, Ukrainą, Rosją oraz Islandią. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, gdzie odbędą się wszystkie mecze. Reprezentacja zagości we Wrocławiu, Chorzowie, Warszawie i Poznaniu.

Tak wygląda terminarz:
27 marca – Finlandia (Wrocław);
31 marca – Ukraina (Chorzów);
2 czerwca – Rosja (Warszawa);
9 czerwca (ostatnie spotkanie przed Euro 2020) – Islandia (Poznań).

Przypomnijmy, że Finowie, Ukraińcy i Rosjanie są już pewni gry na Euro 2020. Islandczycy powalczą o awans na turniej mistrzowski w barażach.

Polska drużyna, która trafiła do grupy E, rozpocznie rywalizację w ME 15 czerwca. Podopieczni Brzęczka zmierzą się wtedy z ekipą z baraży - Bośnią i Hercegowiną, Irlandią Północną, Słowacją lub Irlandią.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę Juventus szykuje wymianę z PSG. De Sciglio za Layvina Kurzawę OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle OFICJALNIE: Lazaro przechodzi z Interu do Newcastle Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Niezgoda: Konieczny kolejny zabieg serca. Następnie transfer! Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] Benfica zafascynowana polskim siedmiolatkiem. Chce go mieć w swojej akademii [WIDEO] „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! „Done deal”. Christian Eriksen zmienia klub! Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu Rekord transferowy ligi słowackiej. OFICJALNIE: Šporar w Sportingu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy