Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020

Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej potwierdził lokalizacje spotkań towarzyskich, które reprezentacja prowadzona przez Jerzego Brzęczka rozegra przed Euro 2020.

Wczoraj rodzima federacja ogłosiła komplet sparingpartnerów biało-czerwonych, informując, że polski zespół w przyszłym roku zagra z Finlandią, Ukrainą, Rosją oraz Islandią. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, gdzie odbędą się wszystkie mecze. Reprezentacja zagości we Wrocławiu, Chorzowie, Warszawie i Poznaniu.

Tak wygląda terminarz:
27 marca – Finlandia (Wrocław);
31 marca – Ukraina (Chorzów);
2 czerwca – Rosja (Warszawa);
9 czerwca (ostatnie spotkanie przed Euro 2020) – Islandia (Poznań).

Przypomnijmy, że Finowie, Ukraińcy i Rosjanie są już pewni gry na Euro 2020. Islandczycy powalczą o awans na turniej mistrzowski w barażach.

Polska drużyna, która trafiła do grupy E, rozpocznie rywalizację w ME 15 czerwca. Podopieczni Brzęczka zmierzą się wtedy z ekipą z baraży - Bośnią i Hercegowiną, Irlandią Północną, Słowacją lub Irlandią.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy